אדום בריבוע

(פטריסיה בן עזרא)
(פטריסיה בן עזרא)
(פטריסיה בן עזרא)
(פטריסיה בן עזרא)
מפגן כח של מועדוני הפועל יתקיים ביום רביעי בבריכה האולימפית שבווינגייט כשכל המעפילות אל משחקי גמר גביע המדינה בכדורמים, נשים וגברים, הן קבוצות של הפועל, כולל המשחק המוקדם על גביע הנערים עד גיל 16. מדובר בקבוצות הפועל מפתח תקוה, גוש זבולון, יקנעם וכן אסא תל אביב השייכת למרכז הפועל

 25.2.2020

הפועל פתח תקוה נשים תנסה לשמור בידיה את הגביע ולחגוג זכייה שמינית מול האלופה, הפועל יקנעם, שחולמת על זכייה חמישית. בגברים תהיה זו הפועל פלרם גוש זבולון, הדאבליסטית, שתנסה אף היא לשמור את הגביע בתחום קיבוצי העמק ולחגוג זכייה חמישית מול אסא תל אביב, השואפת לזכייה תשיעית בגביע המדינה.

גמר הנשים (19.30) הוא משחק של רמה אירופאית גבוהה לכל דבר. שתי הקבוצות מציגות את מיטב שחקניות נבחרת ישראל, שמדורגת בטופ 10 של אירופה כבר שלוש שנים, ולאחר שסיימה תשיעית באליפות אירופה בבודפסט בחודש שעבר, יש כבר מספר שחקניות המחוזרות על ידי מועדונים מקצועניים מהליגות הטובות ביבשת. בשנה שעברה הסתיים הגמר בין יקנעם לבין פתח תקוה בדו-קרב פנדלים שבסיומו ניצחו המלאבסיות.

בגמר הגברים (20.45), מפגש קלאסי בין העיר לבין הקיבוץ אליו מגיעה אסא תל אביב לאחר שער ניצחון דרמטי בסיום חצי הגמר מול הפועל קריית טבעון. הדרך של גוש זבולון היתה קלה יותר והיא מחוזקת בשחקנים זרים, אבל רק לפני שבועיים במסגרת הליגה חזרו התל אביבים ממשחק החוץ בגוש עם תיקו 11-11.

החגיגה תיפתח בווינגייט עם גמר הגביע לנערים עד גיל 16 בו הפועל פתח תקוה תשחק מול הפועל גוש זבולון (18.00).