הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2016-2017


  מרכז "הפועל" מצדיע לקבוצותיו
אלופי הליגות ומחזיקות הגביע של "הפועל" 2016-2017

כדורסל
אלופת המדינה בכדורסל גברים- הפועל מגדל ירושלים
אלופת ליגה ארצית צפון בכדורסל גברים– הפועל ר"ג/גבעתיים
אלופת ליגה ארצית דרום בכדורסל גברים- הפועל באר שבע /בני שמעון
אלופת ליגה א' צפון בכדורסל גברים– מ.ס. צפת
אלופת ליגה א' שרון בכדורסל גברים– הפועל חוף השרון
אלופת ליגה א דרום בכדורסל גברים- הפועל חבל איילות
אלופת ליגה ב' צפון בכדורסל גברים- הפועל עראבה
אלופת ליגה ב' עמקים בכדורסל גברים- הפועל נצרת אורטודוקסי
אלופת ליגה ב' זבולון בכדורסל גברים– הפועל גוש זבולון
אלופת ליגה ב' פתח תקוה בכדורסל גברים– הפועל חבל מודיעין
אלופת ליגה ב' ירושלים בכדורסל גברים- הפועל ירושלים מבשרת ציון
אלופת ליגה ב' דרום בכדורסל גברים– הפועל אשדוד
אלופת ליגה ב' נגב בכדורסל גברים– הפועל בני שמעון
אלופת ליגה לאומית נשים בכדורסל– הפועל זכרון/מעגן
אלופת ליגה ארצית נשים צפון בכדורסל– הפועל גלבוע/ מעיינות
אלופת ליגה ארצית נשים חיפה בכדורסל– הפועל עמק חפר
אלופת ליגה ארצית נשים מרכז בכדורסל- בני יהודה ת"א
אלופת ליגה א' נשים צפון בכדורסל- הפועל מג'דל כרום
אלופת ליגה א' נשים תל אביב בכדורסל- הפועל ראשל"צ רקפת
אלופת ליגה א נשים מרכז בכדורסל- הפועל ברנר
אלופת ליגה לאומית כדורסל ועולה לליגת העל – הפועל גליל/גלבוע
אלופת ליגה ארצית צפון בכדורסל ועולה לליגה לאומית – הפועל חיפה
אלופת ליגה א' צפון בכדורסל ועולה לליגה ארצית – הפועל מעלות
אלופת ליגה א' מרכז בכדורסל ועולה לליגה ארצית – הפועל חבל מודיעין
אלופת ליגה ב' צפון בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל גליל חיספין
אלופת ליגה ב' זבולון בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל יזרעאל/דברת
אלופת ליגה ב' שרון בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל כפ"ס מאמנים
אלופת ליגה ב' פתח תקוה בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל פתח תקוה
אלופת ליגה ב' מרכז בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל נען/גזר
אלופת ליגה ב' דרום בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל גדרות
אלופת ליגה ב' נגב בכדורסל ועולה לליגה א' – הפועל אופקים
אלופת ליגה לאומית נשים בכדורסל ועולה לליגת על נשים – הפועל זכרון מעגן
אלופת ליגה ארצית נשים חיפה בכדורסל ועולה לליגה לאומית – הפועל כפ"ס
אלופת ליגה א' נשים צפון בכדורסל ועולה לליגה ארצית – הישגי כרמיאל


כדורגל
אלופת ליגה לאומית בכדורגל גברים– בני יהודה ת"א
מקום שני ליגה לאומית בכדורגל גברים– הפועל כפר סבא
אלופת ליגה א' דרום בכדורגל גברים– הפועל אשקלון
אלופת ליגה א' צפון בכדורגל גברים– הפועל קטמון ירושלים
אלופת ליגה ב' צפון א' בכדורגל גברים– הפועל כפר כנא
מקום שני ליגה ב' צפון בכדורגל גברים- הפועל אכסאל
אלפות ליגה ב' צפון ב' בכדורגל גברים– הפועל עירוני בקה אל גרבייה
אלופת ליגה ב' דרום א' בכדורגל גברים– הפועל בקעת הירדן
אלופת ליגה ג' שומרון בכדורגל גברים- מ.ס. רובי שפירא חיפה
אלופת ליגה ג' שרון בכדורגל גברים– הפועל פרדסייה
אלופת ליגת העל בכדורגל גברים – הפועל באר-שבע
אלופת ליגה ב' צפון בכדורגל גברים - הפועל רובי שפירא חיפה
אלופת ליגה ב' דרום א' בכדורגל גברים– הפועל מ.ס בני יפו אורתודוכסים
אלופת ליגה ב דרום ב' בכדורגל גברים - הפועל דימונה
אלופת ליגה ג' יזרעאל בכדורגל גברים – הפועל בני ערערה
אלופת ליגה ג' שומרון בכדורגל גברים– הפועל טירת הכרמל
אלופת ליגה ג' שרון בכדורגל גברים– הפועל איחוד בני ג'ת
אלופת ליגה ג' תל-אביב בכדורגל גברים – שמשון תל-אביב
אלופת ליגת על בכדורגל נשים – הפועל רמת השרון
אלופת ליגה ב' בכדורגל נשים- בנות נתניה
מחזיקת גביע המדינה בכדורגל נשים – הפועל מ.ס. קרית גת
אלופת ישראל בכדורגל אולמות- אס"א תל אביב
מחזיקת גביע המדינה בכדוריד ליגת על בוגרים- הפועל ראשון לציון

כדוריד
אלופה ומחזיקת גביע המדינה גברים ליגת על בכדוריד– הפועל ראשל"צ
אלופה ומחזיקת גביע המדינה גברים ליגה לאומית בכדוריד- הפועל פ"ת
אלופת ליגה ארצית בכדוריד גברים– הפועל ת"א
מחזיקת גביע לאומית בכדוריד גברים – אס"א תל-אביב
אלופה ומחזיקת גביע ליגה לאומית בכדוריד נשים- הפועל פתח תקוה

טנ"ש
אלופה ומחזיקת גביע ליגת על בטנ"ש גברים - ק. ה. גבעתיים
אלופת ליגה לאומית בטנ"ש- הפועל גליל תחתון
אלופת ליגה לאומית נשים בטנ"ש- הפועל ירושלים
אלופת ליגה ארצית גברים בטנ"ש – הפועל ארנון ר"ג
אלופת ליגה ארצית גברים בטנ"ש– הפועל מעלה האדומים
אלופת ליגה ארצית גברים בטנ"ש– הפועל קריית אונו
אלופת ליגה א' גברים בטנ"ש- ק.ה. גבעתיים 2
אלופת ליגה א' גברים בטנ"ש–הפועל נצרת עילית 2
אלופת ליגה ארצית נשים בטנ"ש – הפועל בת-ים
אלופת ליגה ארצית נשים בטנ"ש – הפועל לוד
אלופה ומחזיקת גביע המדינה בטנ"ש ליגת על גברים- ק.ה גבעתיים
אלופת ליגה לאומית בטנ"ש גברים – הפועל חיפה
אלופת ליגה לאומית בטנ"ש נשים- הפועל לוד
אלופת ליגה ארצית בטנ"ש גברים – ק.ת גבעתיים 2
אלופת ליגה ארצית בטנ"ש גברים – הפועל חיפה
אלופת ליגה א' בטנ"ש גברים- הפועל חיפה
אלופת ליגה א' בטנ"ש גברים – הפועל באר טוביה

כדורעף
אלופה ומחזיקת גביע המדינה ליגת על גברים בכדורעף – הפועל מטה אשר עכו
אלופת ליגת על בכדורעף נשים– הפועל כפר סבא
אלופת ליגה ארצית דרום בכדורעף נשים– מ.כ עף נס ציונה
אלופת ליגת ומחזיקת גביע המדינה ליגת על בכדורעף גברים – הפועל מטה אשר עכו
אלופת ליגה ארצית בכדורעף גברים צפון – הפועל קריית אתא
אלופת ליגה ארצית בכדורעף גברים מרכז – הפועל כפר סבא
אלופת ליגה ארצית בכדורעף נשים דרום – הפועל שער הנגב


התעמלות אמנותית
אלופת ישראל התעמלות אמנותית נשים מקום 3 – הפועל ראשל"צ לינוי אשרם
גביע העולם בפזארו נשים מקום ראשון הפועל ראשל"צ– לינוי אשרם

שחייה
אלופת ישראל בשחייה – הפועל ירושלים
אלופת ישראל בשחייה אומנותית – הפועל יובלים ירושלים

כדורמים
מחזיקת גביע המדינה בכדורמים גברים - הפועל קרית טבעון
מחזיקת גביע המדינה בכדורמים נשים- הפועל יקנעם
אלופת ישראל כדורמים נשים- הפועל יקנעם
אלופה ומחזיקת גביע ליגה לאומית בכדורמים נשים- הפועל פתח תקוה
מחזיקת גביע ליגה לאומית בכדורמים גברים – אס"א תל-אביב

אחר
יואב עומר- מקום ראשון באליפות אירופה. מדליית זהב באליפות עולם לנוער (בדגם RSX)-הפועל שדות ים
יואב כהן- מקום שלישי באליפות עולם בגלשני ביק 7.8
שמואלוב ברוך-מקום ראשון אליפות אירופה ג'ודו עד גיל 21-23, מקום 3 אליפות עולם עד גיל 21 –הפועל הרצליה קלפר איתן -מקום ראשון אליפות עולם בוגרים אושו –הפועל רחובות גוטרמן דן- מקום ראשון אליפות עולם בוגרים אושו -הפועל רחובות
אנסטסיה קרילוב- מקום ראשון אליפות אירופה נשים אושו- הפועל רחובות
יובל פרויליך- אלוף אירופה לנוער סיוף – הפועל כפר סבא
אלופת ישראל בשייט בדגם ניל פרייד- הדר הלר הפועל אילתֿ
אלוף ישראל בשייט בדגם ניל פרייד- שחר צוברי הפועל אילת
אלופת ישראל בשייט לקבוצות- הפועל שדות ים
אלוף ישראל בשייט בדגם לייזר רדיאל- אורן יעקב הפועל שדות ים
אלוף ישראל בשייט בדגם לייזר- יובל בוצר הפועל תל אביב
אלופי ישראל בשייט בדגם 420- ניתאי חסון (הפועל שדות ים) וטל הררי (הפועל ת״א)
אלופי ישראל בשייט בדגם 470 - אייל לוין ודן פרויליך (הפועל שדות ים)
אלופות ישראל בשייט בדגם 470 גיל כהן (הפועל תל אביב) דניאל ממן (בני הרצליה)
מקום 1 באליפות ישראל האבקות בוגרים F2 84 ק"ג צ'צלשוילי מיכאל- הפועל אשדוד
מקום 1 באליפות ישראל האבקות בוגרים GR 80 ק"ג שפרן איליה – הפועל אשדוד
קרטש אילנה - יוניפייט מקום 2 באליפות אירופה בוגרות נשים 69 ק"ג
מקום 1 באליפות ישראל איגרוף בוגרים 69 ק"ג קלזקו דניס- הפועל בת-ים
מקום 2 באליפות אירופה באושו בוגרות- אנסטסיה קירילוב הפועל רחובות.
מקום 2 באליפות אירופה באושו – אריאל קרצמר הפועל רחובות
מקום 1 אליפות ישראל בסמבו בוגרים 68 ק"ג – ויקטור סניוב הפועל בת-ים
מקום 1 אליפות ישראל בסמבו בוגרים 82 ק"ג –ארתור ריבק הועל בת-ים