הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2014-2015


מרכז "הפועל" מצדיע לקבוצותיו
אלופי הליגות ומחזיקות הגביע של "הפועל" 2014-2015

 
כדורסל
אלופת המדינה – הפועל מגדל ירושלים
אלופת ליגה ארצית צפון – הפועל ר"ג/גבעתיים
אלופת ליגה ארצית דרום- הפועל באר שבע /בני שמעון
אלופת ליגה א' צפון – מ.ס. צפת
אלופת ליגה א' שרון – הפועל חוף השרון
אלופת ליגה א דרום- הפועל חבל איילות
אלופת ליגה ב' צפון- הפועל עראבה
אלופת ליגה ב' עמקים- הפועל נצרת אורטודוקסי
אלופת ליגה ב' זבולון – הפועל גוש זבולון
אלופת ליגה ב' פתח תקוה – הפועל חבל מודיעין
אלופת ליגה ב' ירושלים- הפועל ירושלים מבשרת ציון
אלופת ליגה ב' דרום – הפועל אשדוד
אלופת ליגה ב' נגב – הפועל בני שמעון
אלופת ליגה לאומית נשים – הפועל זכרון/מעגן
אלופת ליגה ארצית נשים צפון – הפועל גלבוע/ מעיינות
אלופת ליגה ארצית נשים חיפה – הפועל עמק חפר
אלופת ליגה ארצית נשים מרכז- בני יהודה ת"א
אלופת ליגה א' נשים צפון- הפועל מג'דל כרום
אלופת ליגה א' נשים תל אביב- הפועל ראשל"צ רקפת
אלופת ליגה א נשים מרכז- הפועל ברנר

כדורגל
אלופת ליגה לאומית – בני יהודה ת"א
מקום שני ליגה לאומית – הפועל כפר סבא
אלופת ליגה א' דרום – הפועל אשקלון
אלופת ליגה א' צפון – הפועל קטמון ירושלים
אלופת ליגה ב' צפון א' – הפועל כפר כנא
מקום שני ליגה ב' צפון- הפועל אכסאל
אלפות ליגה ב' צפון ב' – הפועל עירוני בקה אל גרביה
אלופת ליגה ב' דרום א' – הפועל בקעת הירדן
אלופת ליגה ג' שומרון- מ.ס. רובי שפירא חיפה
אלופת ליגה ג' שרון – הפועל פרדסייה

כדור יד
אלופה ומחזיקת גביע המדינה גברים ליגת על– הפועל ראשל"צ
אלופה ומחזיקת גביע המדינה בוגרים ליגה לאומית- הפועל פ"ת
אלופת ליגה ארצית – הפועל ת"א

טנ"ש
אלופה ומחזיקת גביע ליגת על ק. ה. גבעתיים
אלופת ליגה לאומית - הפועל גליל תחתון
אלופת ליגה לאומית נשים- הפועל ירושלים
אלופת ליגה ארצית גברים – הפועל ארנון ר"ג
אלופת ליגה ארצית גברים – הפועל מעלה האדומים
אלופת ליגה ארצית גברים – הפועל קריית אונו
אלופת ליגה א' גברים- ק.ה. גבעתיים 2
אלופת ליגה א' גברים –הפועל נצרת עילית 2
אלופת ליגה ארצית נשים – הפועל בת-ים
אלופת ליגה ארצית נשים – הפועל לוד

כדורעף
אלופה ומחזיקת גביע המידנה ליגת על גברים – הפועל מטה אשר עכו
אלופת ליגת על נשים – הפועל כפר סבא
אלופת ליגה ארצית דרום – מ.כ עף נס ציונה

סיוף
יובל פרויליך – אלוף אירופה לנוער- סיוף- הפועל כפר סבא
התעמלות
לינוי אשרם- מקום ראשון גביע העולם בפזארו- התעמלות אמנותית- הפועל ראשל"צ

שחייה
אלופת ישראל – הפועל ירושלים
אלופת ישראל בשחייה אומנותית – הפועל יובלים ירושלים

כדורמים
מחזיקת גביע המדינה גברים- הפועל קרית טבעון
מחזיקת גביע המדינה נשים- הפועל יקנעם
אלופת ישראל נשים- הפועל יקנעם

שייט
יואב עומר- מקום ראשון באליפות אירופה, מדלית זהב באליפות עולם לנוער (בדגם RSX) הפועל שדות ים. יואב כהן- מקום שלישי באליפות עולם בגלשני ביק 7.8.
ג'ודו שמואלוב ברוך- מקום ראשון אליפות אירופה עד גיל 21-23, מקום שלישי אליפות עולם עד גיל 21 –הפועל הרצליה. אושו קלפר איתן- מקום ראשון אליפות עולם גברים –הפועל רחובות. גוטרמן דן- מקום ראשון אליפות עולם גברים- הפועל רחובות. אנסטסיה קרלוב- מקום ראשון אליפות אירופה נשים – הפועל רחובות