הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2013-2014


מרכז "הפועל" מצדיע לקבוצותיו
אלופי הליגות ומחזיקות הגביע של "הפועל" 2013-2014
 
כדורסל
אלופת ליגה לאומית בכדורסל - הפועל נהריה
אלופת ליגה א' צפון בכדורסל - הפועל עכו
אלופת ליגה א' שרון בכדורסל - הפועל נשר
אלופת ליגה א' מרכז בכדורסל - הפועל לוד
אלופת ליגה א' דרום בכדורסל - הפועל באר שבע
אלופת ליגה ב' עמקים בכדורסל - הפועל יזרעאל –גבת
אלופת ליגה ב' זבולון בכדורסל - הפועל מ.א. מגידו
אלופת ליגה ב' דרום בכדורסל - הפועל לכיש
אלופת לאומית נשים צפון בכדורסל - הפועל גליל עליון
אלופת ארצית נשים צפון בכדורסל - הפועל יפיע
אלופת ליגה א' נשים שרון בכדורסל - הפועל כפר סבא
אלופת ליגה א' נשים תל אביב בכדורסל - בני יהודה/בית דני
אלופת ליגה א' נשים דרום בכדורסל - הפועל גדרה

כדורגל
מחזיקת גביע המדינה בכדורגל - הפועל אתורן קרית שמונה
מקום שני ליגה לאומית בכדורגל - הפועל פתח תקוה
אלופת ליגה א' צפון בכדורגל - הפועל כפר סבא
מקום שני ליגה א' צפון בכדורגל - הפועל עירוני טבריה
אלופת ליגה ב' דרום א' בכדורגל - הפועל מורשה רמת השרון
מקום שני דרום ליגה ב' דרום א' בכדורגל - הפועל הוד השרון
אלופת ליגה ב' צפון א' בכדורגל - הפועל אחוד מג'דל כרום
אלופת ליגה ג' גליל עליון בכדורגל - הפועל צפת
אלופת ליגה ג' דרום בכדורגל - הפועל מרחבים
אלופת ליגה ג' שרון בכדורגל - הפועל שועאע

כדורמים
מחזיקת גביע המדינה בכדורמים גברים - הפועל גוש זבולון
אלופה ומחזיקת גביע המדינה בכדורמים נשים - הפועל יקנעם
אלופה ומחזיקת גביע כדורמים בגילאי 14-16-18 - הפועל קרית טבעון
אלופה ומחזיקת גביע כדורמים - בנות 16 - הפועל יקנעם
אלופה ומחזיקת גביע כדורמים - גיל 14 - הפועל פתח תקוה

כדוריד
אלופת המדינה ומחזיקת גביע נשים בכדוריד - בני הרצליה
אלופת המדינה ומחזיקת גביע נערים בכדוריד - בני הרצליה
אלופת ליגה לאומית ומחזיקת גביע ברנר בכדוריד - הפועל רמת גן
אלופת מחוז דרום ליגה ארצית בכדוריד - הפועל ראשל"צ 2
אלופת המדינה נוער בכדוריד - הפועל ראשל"צ
אלופת נוער מחוזי בכדוריד - הפועל קרית אונו

טנ"ש
אלופה ומחזיקת גביע ליגת על גברים בטנ"ש - ק.ה.גבעתיים
אלופת ליגת על- נוער-גברים בטנ"ש - קרית אונו
מחזיקת גביע על נוער –גברים בטנ"ש - ק.ה.גבעתיים
אלופת ליגה לאומית – גברים מרכז בטנ"ש - ק.ה. גבעתיים
אלופת ליגה לאומית - גברים צפון בטנ"ש - הפועל רעננה
אלופת ליגה לאומית- נשים דרום בטנ"ש - הפועל ב"ש
אלופת ליגה לאומית- נשים צפון בטנ"ש - ק.ה.גבעתיים
אלופת ליגה לאומית – נוער דרום בטנ"ש - הפועל ירושלים 1
אלופת ליגה לאומית- נוער דרום בטנ"ש - הפועל ירושלים 2
אלופת ליגה לאומית- נוער דרום בטנ"ש - הפועל לוד
אלופת ליגה לאומית לנוער – צפון בטנ"ש - הפועל נצרת עילית
אלופה ומחזיקת גביע בכדורעף - הפועל מטה אשר
מקום 3 אליפות ישראל בהתעמלות - נטלי מנדלסון

שייט

לי קורזיץ - מדליית זהב - אליפות העולם בשייט דגם RSX
דן פרויליך/גל כהן - מדלית זהב – אליפות אירופה לנוער בשייט דגם ב-470
מעיין דוידוביץ - מדליית ארד – אליפות העולם לשייט דגם RSX
מעיין רפיח - מדליית כסף - אליפות העולם לשייט דגם RSX
יעל פז - מדליית ארד - אליפות אירופה שייט לנוער- דגם RSX
יואב כהן - מדליית זהב - אליפות העולם שייט לנוער- בגלשני ביק טכנו 6.8
איתי כפרי - מדליית זהב - אליפות אירופה שייט לנוער - בגלשני ביק טכנו 6.8
גיא סיטי - מדליית כסף - אליפות אירופה שייט לנוער- בגלשני ביק טכנו 6.8
אדם צחר - מדליית ארד -אליפות אירופה שייט לנוער - בגלשני ביק טכנו 6.8 ירדן איסק - מדליית ארד -אליפות אירופה שייט לנוער- בגלשני ביק טכנו 6.8