הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2010-2011


  מרכז "הפועל" מצדיע לקבוצותיו
אלופי הליגות ומחזיקות הגביע של "הפועל" 2012-2013


כדורסל
אלופות ליגה לאומית - מ.כ. הבקעה , "הפועל" פ"ת נשים
אלופות ליגה ארצית – אליצור קרית אתא

כדורגל
מחזיקת גביע המדינה – הפועל תל אביב
אלופת הליגה הלאומית – הפועל עירוני ניר רמת השרון ( העפילה לליגת על)
העפילה לליגת על – הפועל עירוני ראשל"צ ( העפילה לליגת על)
אלופות ליגה א' דרום –הפועל ס.א.ד.ר ירושלים (העפילה לליגה לאומית)
אלופת ליגה ב' דרום- הפועל קטמון ירושלים (העפילה לליגה א')
העפילה לליגה א' – הפועל מועדון אורתודוקסים לוד
אלופת ליגה ג' יזרעאל – מועדון ספורט דבוריה – מחוז יזרעאל (העפילה לליגה ב')
אלופת ליגה ג' שומרון – הפועל עירוני בקה אל גרביה (העפילה לליגה ב')
אלפות ליגה ג' שרון- הפועל מועדון ספורט טירה (העפילה לליגה ב')

טניס שולחן
אלופה ומחזיקת גביע ליגה לאומית גברים– הפועל ארנון רמת גן, הפועל ירושלים
אלופה ומחזיקת גביע ליגת על נשים – הפועל קרית אונו
מחזיקת גביע ליגת על נוער- עירוני גבעתיים
אלופת ליגה ארצית גברים - הפועל נצרת עילית, הפועל קרית אונו
אלופת ליגה א' גברים – הפועל רעננה, הפועל חולון, הפועל ארנון ר"ג
אלופת ליגה ארצית נשים – הישגי כרמיאל
מחזיקות גביע נשים נוער – הפועל קרית אונו , קידום ספורט גבעתיים

כדוריד
מחזיקות גביע:
נוער – הפועל ראשל"צ
נערים – אס"א ת"א
נערים ט' – הפועל ראשל"צ
נערות – בני הרצליה
נערות י'- הפועל קרית אונו
כיתות ח' – בני הרצליה
כיתות ז'- הפועל רמת השרון
נשים – בני הרצליה

אלופות:
ארצית צפון – אס"א ת"א
דרום – הפועל ראשל"צ/באר טוביה
נוער עילת- הפועל ראשל"צ
נערים צפון – אס"א ת"א
נשים – בני הרצליה
נערות – בני הרצליה

ג'ודו
אריק זאבי – הפועל בני ברק ג'ודו- מקום 3 – אליפות אירופה – וינה, מקום 3 – טורניר A- וינה

ענף השייט
דגם 420:
לוי יואב- הפועל שדות ים- מקום 1 – אליפות אירופה לנוער – צרפת
פרויליך דן- הפועל שדות ים- מקום 1- אליפות אירופה לנוער- צרפת

דגם 470:
גדעון קליגר – הפועל תל אביב – מקום2- אליפות אירופה – תורכיה
ערן סלע- הפועל שדות ים – מקום 2- אליפות אירופה – תורכיה

דגם RSX:
נמרוד משיח – מקום 3- אליפות עולם – דנמרק

דגם גלשני ביק:
נעמי כהן- הפועל אילת – מקום 1- אליפות עולם לנוער- צרפת
יובל עטר – הפועל אילת – מקום 2- אליפות עולם לנוער – צרפת
תומר בלום – הפועל אילת – מקום 2- אליפות עולם לנוער – צרפת
הדר הלר – הפועל אילת – מקום 3- אליפות עולם לנוער – צרפת

דגם רדיאל:
אורן יעקב – מועדון השייט הפועל שדות ים- מקום 2- אליפות עולם לנוער- צרפת

ענף שחייה
גל נבו – 400 מ.א. – מקום שלישי באליפות אירופה 2010
גיא ברנע – 50 מ' גב – מקום שלישי אליפות אירופה בבודפשט 2010
אלופת המדינה 2010- הפועל ירושלים

ענף סיוף
עידו אייזנטדט- הפועל אשקלון - מקום 12- אליפות אירופה- אנגליה - כניסה לסגל אולימפי ישראל
נבחרת ישראל (המורכבת ברובה משייטי הפועל כפר סבא) - מקום 2- אליפות אירופה לנוער- רוסיה
מאור חתואל – הפועל עכו- (העפלה לחצי גמר)- אליפות אירופה לבוגרים – אנגליה
מקום 8- אליפות עולם - פריז
פרויליך יובל – הפועל כפר סבא- מקום 7- אליפות עולם לנוער- ירדן,
אביטל מרניוק ואירה לוין ( מחצית מנבחרת ישראל)- הפועל אשקלון- מקום 4- אליפות עולם קבוצתי לנוער – ירדן
אביטל מרניוק – הפועל אשקלון – מקום 5 – אליפות אירופה לנוער
מקום 7 – אליפות עולם לנוער – ירדן

ענף אתלטיקה קלה
זוהר זמירי – אתלטי אורן השרון- קבע קריטריון לאולימפיאדת לונדון במרתון רוטרדם

ענף התעמלות מכשירים
רוני רבינוביץ – הפועל תל אביב התעמלות מכשירים-מקום 7-תחרות בינלאומית – ארה"ב- 2010