הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2009-2010

הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2009-2010
הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2009-2010

מרכז הפועל מצדיע לקבוצותיו 2009-2010

כדורסל

אלופת המדינה – הפועל גליל עליון

אליפות ליגה לאומית - מ.כ. הבקעה

עליה לליגת על – הפועל יקנעם/מגידו


כדורגל

אלופת ליגת על – הפועל תל אביב
אלופת ליגה לאומית – הפועל קרית שמונה
עליה לליגת על - הפועל אשקלון


בדמינטון

אלופת ישראל – הפועל אור עקיבא – קיסריה



טניס שולחן

אלופה ומחזיקת גביע ליגת על גברים– הפועל עירוני גבעתיים

אלופה ומחזיקת גביע ליגת על נשים – הפועל קרית אונו

מחזיקת גביע ליגת נוער- הפועל טירת כרמל בנים

אלופת ליגה לאומית בוגרים- הפועל חולון, הפועל טירת הכרמל

אלופת ליגה לאומית נשים - הישגי כרמיאל

אלופת ליגה לאומית נוער - הפועל רעננה



כדוריד

מחזיקת גביע המדינה בוגרים – אס'א תל אביב

אלופת ליגה לאומית – קרית אונו

אלופה ומחזיקת גביע נשים בוגרות – בני הרצליה

אלופה – נוער – הפועל ראשון לציון

אלופה ומחזיקת גביע נערות – בני הרצליה


ג'ודו

אריק זאבי – הפועל בני ברק ג'ודו- מקום 3 – אליפות אירופה – וינה, מקום 3 – טורניר A- וינה



ענף השייט

דגם RS:X

מעיין דוידוביץ – הפועל ת"א שייט – מקום 7 - אליפות אירופה לבוגרים-ישראל- 2009

נמרוד משיח – הפועל עמק חפר שייט- מקום 2 - אליפות עולם לבוגרים – אנגליה- 2009

דגם 470

גיל כהן ודנה ממרייב- הפועל ת"א שייט- מקום 2 – אליפות עולם לנוער - 2009

דגם ניל פריד
אופיר הלוי – הפועל תל אביב שייט – מדליית זהב באליפות אירופה לנוער 2010, מדליית ארד באליפות עולם לנוער 2010.

אמיר גלילי- מועדון שייט הפועל מכמורת/עמק חפר- מדליית ארד באליפות אירופה לנוער 2010

דגם לייזר רדיאל
מאיה גלנץ – הפועל שדות ים שייט – מדליית ארד – אליפות עולם לנוער.

אורן יעקב – הפועל שדות ים שייט – מדליית זהב – אליפות עולם לנוער.



ענף שחייה

גל נבו- הפועל ירושלים שחייה- מקום 3, 400 מ.א,אליפות אירופה לבוגרים – תורכיה- 2009

גיא ברנע – הפועל ירושלים שחייה – מקום 3, 100 גב- אליפות המכללות – אוהיו ארה"ב- 2010

מיכאל דמיטרייב – הפועל ירושלים שחייה-מקום 3-4 , 10 ק"מ-סבב גביע עולם– ארגנטינה-2010


ענף סיוף

דגם דקר

נועם מילס – הפועל כפר סבא סיוף-מקום 3, דקר נשים- באליפות אירופה 2010 - גרמניה

עידו הרפה – הפועל כפר סבא סיוף- מקום 3, דקר- אליפות עולם לנוער- 2009

ניוק אביטל – הפועל אשקלון סיוף (דקר) - מקום 1 , גביע עולם – הלסינקי נוער-2009

זינגרמן ויאצסלב (סלבה) – הפועל אשקלון סיוף (דקר) – מקום 3 – גביע עולם טאלין, אלוף המכללות של ארה"ב פעם שלישית ברציפות- 2009



ענף התעמלות מכשירים

רוני רבינוביץ – הפועל תל אביב התעמלות מכשירים-מקום 7-תחרות בינלאומית – ארה"ב- 2010



ענף התעמלות אומנותית

אירה ריסנזון – הפועל עירוני חולון התעמלות אומנותית – מקום 1, גמר חבל- גביע עולם – קייב אוקראינה – 2010, מקום 2 גמר כדור – גביע עולם – קייב אוקריאנה 2010

קליעה

אלה שטיינברג – הפועל אפרא מעברות – מקום 7, אליפות אירופה בנשק אוויר- נורבגיה



ענף אושו (קונג-פו)

גרביץ נטליה- הפועל רחובות- מקום 3 קטגוריה- CHANG QUAN (אגרוף ארוך)-אליפות אירופה בוגרים 2010

שרייר עידן- הפועל ת"א – מקום 3- קטגוריה- DAOSHU (חרב), מקום 3- קטגוריה GUNSHU (מקל)- אליפות אירופה בוגרים 2010

קיריליוק אנסטסיה- הפועל רחובות- מקום 2- קטגוריה- CHANG QUAN (אגרוף ארוך),
מקום 2 - קטגוריה- JIANSHU (חרב), מקום 1- קטגוריה QIANSHU (חנית)- אליפות אירופה לנוער 2010