הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2008-2009

הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2008-2009
הישגי ספורטאי הפועל בשנת 2008-2009

התעמלות אומנותית

• ריסנזון אירה:
1. מדליית כסף – אוניברסיאדה - בלגרד
2. מדליית כסף – גביע העולם- קייב
• הפועל עירוני חולון- אלופת המדינה

התעמלות מכשירים נשים

• רוני רבינוביץ- הפועל תל אביב – אלופת ישראל

שחייה

• הפועל ירושלים- אלופת ישראל , אלופת הליגה
• גיא ברנע – הפועל ירושלים – מדליית ארד – אוניברסיאדה בלגרד

טניס שולחן

• פועל עירוני גבעתיים– אליפות המדינה, גביע המדינה

כדורמים

• הפועל גוש זבולון – אלופת המדינה

קייאקים

• אלכסנדר ברגר – הפועל תל אביב – אלוף ישראל
• רון סמית – הפועל עמק הירדן – אלופת ישראל

סיוף

• הפועל עכו- אלופת המדינה – רומח גברים
• הפועל עכו – אלופת המדינה – רומח נשים
• הפועל כפר סבא- אלפות המדינה – חרב גברים
• הפועל אשקלון – אליפות המדינה – חרב נשים
• הפועל כפר סבא- אליפות המדינה – דקר גברים
• הפועל כפר סבא- אליפות המדינה – דקר נשים

קליעה מטרה

• ליגה לאומית – רובה אויר קבוצתי : הפועל אפרא מעברות
• אקדח אוויר – קבוצתי: הפועל עמק הירדן דגניה א'
• ליגה לאומית רובה זעיר 60 שכיבה – קבוצתי: סטריק גיא – הפועל אפרא מעברות
• 60 שכיבה – קבוצתי – הפועל אפרא מערבות
• אקדח סטנדרטי – קבוצתי : הפועל חדרה

כדורגל

• הפועל חיפה – אלופת ליגה לאומית – עלתה לליגת העל
• הפועל עכו- אלופת ליגה לאומית – עלתה לליגת העל
• הפועל באר שבע – אלופת ליגה לאומית – עלתה לליגת העל
• הפועל רמת גן- אלופת ליגה לאומית – עלתה לליגת העל
• הפועל רעננה – אלופת ליגה לאומית – עלתה לליגת העל
• הפועל נס ציונה – אלופת ליגה ארצית – עלתה לליגה לאומית
• הפועל מרמורק - אלופת ליגה ארצית – עלתה לליגה לאומית
• הפועל אשקלון - אלופת ליגה ארצית – עלתה לליגה לאומית
• הפועל ראשל"צ - אלופת ליגה ארצית – עלתה לליגה לאומית
• הפועל נצרת עילית - אלופת ליגה ארצית – עלתה לליגה לאומית
• שמשון בני טייבה- אלופת ליגה ב'- עלתה לליגה א'
• הפועל צפרירים חולון- אלופת ליגה ב' – עלתה לליגה א'
• איחוד בני מג'דל כרום – אלופת ליגה ג' – עלתה לליגה ב'
• הפועל ג'סר אל זרקה – אלופת ליגה ג' – עלתה לליגה ב'
• הפועל קרית אונו – אלופת ליגה ג' – עלתה לליגה ב'

כדורסל

גברים:
• הפועל חולון- מחזיקת גביע המדינה
• הפועל אוסישקין – מחזיקת גביע האיגוד
• הפועל עמק חפר – מחזיקת גביע – ליגה ב'
• הפועל עפולה – עלתה לליגת העל
• הפועל חיפה – אלופת ליגה ארצית- עלתה לליגה לאומית
• הפועל קצרין/גולן – אלופת ליגה א' צפון – עלתה לליגה ארצית
• הפועל אוסישקין- אלופת ליגה א' מרכז- עלתה לליגה ארצית
• הפועל כפר יסיף – אלופת ליגה ב' צפון – עלתה לליגה א'
• הפועל מגדל העמק – אלופת ליגה ב' עמקים- עלתה לליגה א'
• הפועל עמק חפר – אלופת ליגה ב' שומרון – עלתה לליגה א'
• הפועל רמת הכובש- אלופת ליגה ב' שרון- עלתה לליגה א'
• הפועל נצר סירני – אלופת ליגה ב' מרכז- עלתה לליגה א'
• הפועל ערד/ספיר – אלופת ליגה ב' ירושלים- עלתה לליגה א'
• הפועל ניצנים/שער הנגב- אלפות ליגה ב' דרום- עלתה לליגה א'

נשים:
• הפועל מרום הגליל – אלפות ליגה ארצית צפון – עלתה לליגה לאומית
• הפועל עמק יזרעאל- אלופת ליגה ארצית עמקים עלתה לליגה לאומית
• הפועל גבעת נשר – אלופת ליגה ארצית חיפה – עלתה לליגה לאומית
• הפועל חוף השרון – אלופת ליגה ארמית שרון- עלתה לליגה לאומית
• הפועל ירושלים – אלופת ליגה ארצית שפלה- עלתה לליגה לאומית
• הפועל יד מרדכי – אלופת ליגה ארצית דרום – עלתה לליגה לאומית