ציוני דרך עיקריים

ציוני דרך עיקריים
ציוני דרך עיקריים

2015
  • אלופת המדינה בכדורסל גברים- הפועל מגדל ירושלים
  • אלופת ליגה ארצית צפון בכדורסל גברים– הפועל ר"ג/גבעתיים
  • אלופת ליגה ארצית דרום בכדורסל גברים- הפועל באר שבע /בני שמעון
  • אלופת ליגה א' צפון בכדורסל גברים– מ.ס. צפת
  • אלופת ליגה א' שרון בכדורסל גברים– הפועל חוף השרון
  • אלופת ליגה א דרום בכדורסל גברים- הפועל חבל איילות
  • אלופת ליגה ב' צפון בכדורסל גברים- הפועל עראבה
  • אלופת ליגה ב' עמקים בכדורסל גברים- הפועל נצרת אורטודוקסי
  • אלופת ליגה ב' זבולון בכדורסל גברים– הפועל גוש זבולון
  • אלופת ליגה ב' פתח תקוה בכדורסל גברים– הפועל חבל מודיעין
  • אלופת ליגה ב' ירושלים בכדורסל גברים- הפועל ירושלים מבשרת ציון
  • אלופת ליגה ב' דרום בכדורסל גברים– הפועל אשדוד
  • אלופת ליגה ב' נגב בכדורסל גברים– הפועל בני שמעון
  • אלופת ליגה לאומית נשים בכדורסל– הפועל זכרון/מעגן
  • אלופת ליגה ארצית נשים צפון בכדורסל– הפועל גלבוע/ מעיינות
  • אלופת ליגה ארצית נשים חיפה בכדורסל– הפועל עמק חפר
  • אלופת ליגה ארצית נשים מרכז בכדורסל- בני יהודה ת"א
  • אלופת ליגה א' נשים צפון בכדורסל- הפועל מג'דל כרום
  • אלופת ליגה א' נשים תל אביב בכדורסל- הפועל ראשל"צ רקפת
  • אלופת ליגה א נשים מרכז בכדורסל- הפועל ברנר
  • אלופת ליגה לאומית בכדורגל גברים– בני יהודה ת"א
  • מקום שני ליגה לאומית בכדורגל גברים– הפועל כפר סבא
  • אלופת ליגה א' דרום בכדורגל גברים– הפועל אשקלון
  • אלופת ליגה א' צפון בכדורגל גברים– הפועל קטמון ירושלים
  • אלופת ליגה ב' צפון א' בכדורגל גברים– הפועל כפר כנא
  • מקום שני ליגה ב' צפון בכדורגל גברים- הפועל אכסאל
  • אלפות ליגה ב' צפון ב' בכדורגל גברים– הפועל עירוני בקה אל גרביה
  • אלופת ליגה ב' דרום א' בכדורגל גברים– הפועל בקעת הירדן
  • אלופת ליגה ג' שומרון בכדורגל גברים- מ.ס. רובי שפירא חיפה
  • אלופת ליגה ג' שרון בכדורגל גברים– הפועל פרדסייה
  • אלופה ומחזיקת גביע המדינה גברים ליגת על בכדוריד– הפועל ראשל"צ
  • אלופה ומחזיקת גביע המדינה גברים ליגה לאומית בכדוריד- הפועל פ"ת
  • אלופת ליגה ארצית בכדוריד גברים– הפועל ת"א
  • אלופה ומחזיקת גביע ליגת על בטנ"ש גברים - ק. ה. גבעתיים
  • אלופת ליגה לאומית בטנ"ש- הפועל גליל תחתון
  • אלופת ליגה לאומית נשים בטנ"ש- הפועל ירושלים
  • אלופת ליגה ארצית גברים בטנ"ש – הפועל ארנון ר"ג
  • אלופת ליגה ארצית גברים בטנ"ש– הפועל מעלה האדומים
  • אלופת ליגה ארצית גברים בטנ"ש– הפועל קריית אונו
  • אלופת ליגה א' גברים בטנ"ש- ק.ה. גבעתיים 2
  • אלופת ליגה א' גברים בטנ"ש–הפועל נצרת עילית 2
  • אלופת ליגה ארצית נשים בטנ"ש – הפועל בת-ים
  • אלופת ליגה ארצית נשים בטנ"ש – הפועל לוד
  • אלופה ומחזיקת גביע המדינה ליגת על גברים בכדורעף – הפועל מטה אשר עכו
  • אלופת ליגת על בכדורעף נשים– הפועל כפר סבא
  • אלופת ליגה ארצית דרום בכדורעף נשים– מ.כ עף נס ציונה
  • אלופת ישראל התעמלות אמנותית נשים מקום 3 – הפועל ראשל"צ לינוי אשרם
  • גביע העולם בפזארו נשים מקום ראשון הפועל ראשל"צ– לינוי אשרם
  • אלופת ישראל בשחייה – הפועל ירושלים
  • אלופת ישראל בשחייה אומנותית – הפועל יובלים ירושלים
  • מחזיקת גביע המדינה בכדורמים גברים - הפועל קרית טבעון
  • מחזיקת גביע המדינה בכדורמים נשים- הפועל יקנעם
  • אלופת ישראל כדורמים נשים- הפועל יקנעם
  • יואב עומר- מקום ראשון באליפות אירופה. מדליית זהב באליפות עולם לנוער (בדגם RSX)-הפועל שדות ים
  • יואב כהן- מקום שלישי באליפות עולם בגלשני ביק 7.8
  • שמואלוב ברוך-מקום ראשון אליפות אירופה ג'ודו עד גיל 21-23, מקום 3 אליפות עולם עד גיל 21 –הפועל הרצליה קלפר איתן -מקום ראשון אליפות עולם בוגרים אושו –הפועל רחובות גוטרמן דן- מקום ראשון אליפות עולם בוגרים אושו -הפועל רחובות
  • אנסטסיה קרילוב- מקום ראשון אליפות אירופה נשים אושו- הפועל רחובות
  • יובל פרויליך- אלוף אירופה לנוער סיוף – הפועל כפר סבא

2014
  • אלופת ליגה לאומית בכדורסל - הפועל נהריה
  • אלופת ליגה א' צפון בכדורסל - הפועל עכו
  • אלופת ליגה א' שרון בכדורסל - הפועל נשר
  • אלופת ליגה א' מרכז בכדורסל - הפועל לוד
  • אלופת ליגה א' דרום בכדורסל - הפועל באר שבע
  • אלופת ליגה ב' עמקים בכדורסל - הפועל יזרעאל –גבת
  • אלופת ליגה ב' זבולון בכדורסל - הפועל מ.א. מגידו
  • אלופת ליגה ב' דרום בכדורסל - הפועל לכיש
  • אלופת לאומית נשים צפון בכדורסל - הפועל גליל עליון
  • אלופת ארצית נשים צפון בכדורסל - הפועל יפיע
  • אלופת ליגה א' נשים שרון בכדורסל - הפועל כפר סבא
  • אלופת ליגה א' נשים תל אביב בכדורסל - בני יהודה/בית דני
  • אלופת ליגה א' נשים דרום בכדורסל - הפועל גדרה
  • מחזיקת גביע המדינה בכדורגל - הפועל אתורן קרית שמונה
  • מקום שני ליגה לאומית בכדורגל - הפועל פתח תקוה
  • אלופת ליגה א' צפון בכדורגל - הפועל כפר סבא
  • מקום שני ליגה א' צפון בכדורגל - הפועל עירוני טבריה
  • אלופת ליגה ב' דרום א' בכדורגל - הפועל מורשה רמת השרון
  • מקום שני דרום ליגה ב' דרום א' בכדורגל - הפועל הוד השרון
  • אלופת ליגה ב' צפון א' בכדורגל - הפועל אחוד מג'דל כרום
  • אלופת ליגה ג' גליל עליון בכדורגל - הפועל צפת
  • אלופת ליגה ג' דרום בכדורגל - הפועל מרחבים
  • אלופת ליגה ג' שרון בכדורגל - הפועל שועאע
  • מחזיקת גביע המדינה בכדורמים גברים - הפועל גוש זבולון
  • אלופה ומחזיקת גביע המדינה בכדורמים נשים - הפועל יקנעם
  • אלופה ומחזיקת גביע כדורמים בגילאי 14-16-18 - הפועל קרית טבעון
  • אלופה ומחזיקת גביע כדורמים - בנות 16 - הפועל יקנעם
  • אלופה ומחזיקת גביע כדורמים - גיל 14 - הפועל פתח תקוה
  • אלופת המדינה ומחזיקת גביע נשים בכדוריד - בני הרצליה
  • אלופת המדינה ומחזיקת גביע נערים בכדוריד - בני הרצליה
  • אלופת ליגה לאומית ומחזיקת גביע ברנר בכדוריד - הפועל רמת גן
  • אלופת מחוז דרום ליגה ארצית בכדוריד - הפועל ראשל"צ 2
  • אלופת המדינה נוער בכדוריד - הפועל ראשל"צ
  • אלופת נוער מחוזי בכדוריד - הפועל קרית אונו
  • אלופה ומחזיקת גביע ליגת על גברים בטנ"ש - ק.ה.גבעתיים
  • אלופת ליגת על- נוער-גברים בטנ"ש - קרית אונו
  • מחזיקת גביע על נוער –גברים בטנ"ש - ק.ה.גבעתיים
  • אלופת ליגה לאומית – גברים מרכז בטנ"ש - ק.ה. גבעתיים
  • אלופת ליגה לאומית - גברים צפון בטנ"ש - הפועל רעננה
  • אלופת ליגה לאומית- נשים דרום בטנ"ש - הפועל ב"ש
  • אלופת ליגה לאומית- נשים צפון בטנ"ש - ק.ה.גבעתיים
  • אלופת ליגה לאומית – נוער דרום בטנ"ש - הפועל ירושלים 1
  • אלופת ליגה לאומית- נוער דרום בטנ"ש - הפועל ירושלים 2
  • אלופת ליגה לאומית- נוער דרום בטנ"ש - הפועל לוד
  • אלופת ליגה לאומית לנוער – צפון בטנ"ש - הפועל נצרת עילית
  • אלופה ומחזיקת גביע בכדורעף - הפועל מטה אשר
  • מקום 3 אליפות ישראל בהתעמלות - נטלי מנדלסון
  • לי קורזיץ - מדליית זהב - אליפות העולם בשייט דגם RSX
  • דן פרויליך/גל כהן - מדלית זהב – אליפות אירופה לנוער בשייט דגם ב-470
  • מעיין דוידוביץ - מדליית ארד – אליפות העולם לשייט דגם RSX
  • מעיין רפיח - מדליית כסף - אליפות העולם לשייט דגם RSX
  • יעל פז - מדליית ארד - אליפות אירופה שייט לנוער- דגם RSX
  • יואב כהן - מדליית זהב - אליפות העולם שייט לנוער- בגלשני ביק טכנו 6.8
  • איתי כפרי - מדליית זהב - אליפות אירופה שייט לנוער - בגלשני ביק טכנו 6.8
  • גיא סיטי - מדליית כסף - אליפות אירופה שייט לנוער- בגלשני ביק טכנו 6.8
  • אדם צחר - מדליית ארד -אליפות אירופה שייט לנוער - בגלשני ביק טכנו 6.8 ירדן איסק - מדליית ארד -אליפות אירופה שייט לנוער- בגלשני ביק טכנו 6.8

2012/13
  • אלופות ליגה לאומית כדורסל – הפועל תל אביב/אוסישקין
  • אלופות ליגה לאומית נשים כדורסל - הפועל גליל עליון
  • אלופת ליגה ארצית נשים צפון כדורסל - הפועל קרית טבעון
  • אלופת ליגה א' צפון כדורסל - הפועל מגדל העמק
  • אלופת ליגת על כדורגל- הפועל איתוראן קרית שמונה
  • אלופת הליגה הלאומית כדורגל – הפועל רמת גן
  • אלופת ליגה ארצית נשים כדורגל – הפועל מ.כ. רמת השרון
  • אלופת ליגה ב' צפון ב' כדורגל – הפועל מגדל העמק
  • אלופת ליגה ב' דרום א' כדורגל - הפועל אזור
  • אלופת ליגה ג' גליל עליון כדורגל - הפועל בני מג'אר
  • אלופת ליגה ג' שומרון כדורגל – הפועל אחווה א.א. פאחם
  • אלופת ליגה ג' שרון כדורגל – הפועל מורשה רמת השרון
  • אלופת ליגת על ומחזיקת גביע טניס שולחן – הפועל נצרת עילית
  • אלופת ליגת על – נוער טניס שולחן- הפועל קרית אונו
  • אלופת ליגה לאומית – נוער טניס שולחן – הפועל אשדוד
  • אלופת ליגה לאומית – נוער טניס שולחן – הפועל לוד
  • אלופת ליגה ארצית – נוער טניס שולחן – הפועל לוד
  • אלופת ליגת לאומית – גברים טניס שולחן – הפועל גליל עליון
  • אלופת ליגת לאומית – גברים טניס שולחן – עירוני 2007 נתניה
  • אלופת ליגה ארצית – גברים טניס שולחן - הפועל אשדוד
  • אלופת ליגה ארצית – גברים טניס שולחן - טנ"ש ב"ש
  • אלופת ליגה לאומית כדוריד– הפועל קרית אונו
  • מחזיקת גביע בוגרים כדוריד – הפועל ראשל"צ
  • אלופה ומחזיקת גביע נשים כדוריד – בני הרצליה
  • מחזיקת גביע נערות כדוריד – בני הרצליה
  • אלופה ומחזיקת גביע נערות י' כדוריד - הפועל קרית אונו
  • אלופה ומחזיקת גביע נערים כדוריד – הפועל ראשל"צ
  • מחזיקת גביע כתות ח' כדוריד - בני הרצליה
  • אלופת נערות כדוריד – בני הרצליה
  • אלופי נערים ט' כדוריד - הפועל ראשל"צ
  • אלופי כתות ח' כדוריד - הפועל ראשל"צ
  • אריק זאבי – הפועל בני ברק ג'ודו- מקום 1 עד 100 ק"ג– אליפות אירופה
  • שייט דגם 470- גידי קליגר וערן סלע – מקום 2 – גביע הנסיכה
  • שייט דגם ניל פריד- נמרוד משיח – מקום 3- אליפות העולם ISAF
  • שייט דגם RSX- לי קורזיץ – מקום 1- אליפות עולם
  • מעיין דוידוביץ – מקום 2- אליפות אירופה
  • שייט דגם אופטימיסט- מאור עבו – מקום 2 – אליפות אירופה
  • אלופת ישראל- התעמלות אומנותית קבוצתי- הפועל חולון
  • אליפות ישראל – ליגה לאומית גברים כדורמים – הפועל קרית טבעון
  • אלופת המדינה נשים כדורעף– הפועל כפר סבא
  • אלופת המדינה שחייה– הפועל ירושלים

2011
  • אלופות ליגה לאומית בכדורסל- מ.כ. הבקעה , "הפועל" פ"ת נשים
  • אלופות ליגה ארצית בכדורסל– אליצור קרית אתא
  • מחזיקת גביע המדינה בכדורגל– הפועל תל אביב
  • אלופת הליגה הלאומית בכדורגל – הפועל עירוני ניר רמת השרון ( העפילה לליגת על)
  • העפילה לליגת על בכדורגל – הפועל עירוני ראשל"צ ( העפילה לליגת על)
  • אלופות ליגה א' דרום בכדורגל –הפועל ס.א.ד.ר ירושלים (העפילה לליגה לאומית)
  • אלופת ליגה ב' דרום בכדורגל - הפועל קטמון ירושלים (העפילה לליגה א')
  • העפילה לליגה א' בכדורגל – הפועל מועדון אורתודוקסים לוד
  • אלופת ליגה ג' יזרעאל בכדורגל – מועדון ספורט דבוריה – מחוז יזרעאל (העפילה לליגה ב')
  • אלופת ליגה ג' שומרון בכדורגל – הפועל עירוני בקה אל גרביה (העפילה לליגה ב')
  • אלפות ליגה ג' שרון בכדורגל - הפועל מועדון ספורט טירה (העפילה לליגה ב')
  • אלופה ומחזיקת גביע ליגה לאומית גברים טניס שולחן– הפועל ארנון רמת גן, הפועל ירושלים
  • אלופה ומחזיקת גביע ליגת על נשים טניס שולחן – הפועל קרית אונו
  • מחזיקת גביע ליגת על נוער טניס שולחן - עירוני גבעתיים
  • אלופת ליגה ארצית גברים טניס שולחן - הפועל נצרת עילית, הפועל קרית אונו
  • אלופת ליגה א' גברים טניס שולחן – הפועל רעננה, הפועל חולון, הפועל ארנון ר"ג
  • אלופת ליגה ארצית נשים טניס שולחן – הישגי כרמיאל
  • מחזיקות גביע נשים נוער טניס שולחן – הפועל קרית אונו , קידום ספורט גבעתיים
  • מחזיקות גביע נוער כדוריד- הפועל ראשון לציון
  • מחזיקות גביע נערים כדוריד- אס"א ת"א
  • מחזיקות גביע נערים ט' כדוריד- הפועל ראשל"צ
  • מחזיקות גביע נערות כדוריד- בני הרצליה
  • מחזיקות גביע נערות י' כדוריד- הפועל קרית אונו
  • מחזיקות גביע כיתות ח' כדוריד- בני הרצליה
  • מחזיקות גביע כיתות ז' כדוריד- הפועל רמת השרון
  • מחזיקות גביע נשים כדוריד- בני הרצליה
  • אלופת ארצית צפון כדוריד- אס"א ת"א
  • אלופת ארצית דרום כדוריד- הפועל ראשל"צ/באר טוביה
  • אלופת נוער עילית כדוריד- הפועל ראשל"צ
  • אלופת נערים צפון כדוריד- אס"א ת"א
  • אלופת נשים כדוריד- בני הרצליה
  • אלופת נערות כדוריד- בני הרצליה
  • אריק זאבי – הפועל בני ברק ג'ודו- מקום 3 – אליפות אירופה – וינה, מקום 3 – טורניר A- וינה
  • שייט דגם 420- לוי יואב- הפועל שדות ים- מקום 1 – אליפות אירופה לנוער – צרפת
  • פרויליך דן- הפועל שדות ים- מקום 1- אליפות אירופה לנוער- צרפת
  • שייט דגם 470- גדעון קליגר – הפועל תל אביב – מקום2- אליפות אירופה – תורכיה
  • ערן סלע- הפועל שדות ים – מקום 2- אליפות אירופה – תורכיה
  • שייט דגם RSX- נמרוד משיח – מקום 3- אליפות עולם – דנמרק
  • דגם גלשני ביק- נעמי כהן- הפועל אילת – מקום 1- אליפות עולם לנוער- צרפת
  • יובל עטר – הפועל אילת – מקום 2- אליפות עולם לנוער – צרפת
  • תומר בלום – הפועל אילת – מקום 2- אליפות עולם לנוער – צרפת
  • הדר הלר – הפועל אילת – מקום 3- אליפות עולם לנוער – צרפת
  • שייט דגם רדיאל- אורן יעקב – מועדון השייט הפועל שדות ים- מקום 2- אליפות עולם לנוער- צרפת
  • שחייה- גל נבו – 400 מ.א. – מקום שלישי באליפות אירופה 2010
  • גיא ברנע – 50 מ' גב – מקום שלישי אליפות אירופה בבודפשט 2010
  • אלופת המדינה 2010- הפועל ירושלים
  • סיוף- עידו אייזנטדט- הפועל אשקלון - מקום 12- אליפות אירופה- אנגליה - כניסה לסגל אולימפי ישראל
  • נבחרת ישראל (המורכבת ברובה משייטי הפועל כפר סבא) - מקום 2- אליפות אירופה לנוער- רוסיה
  • מאור חתואל – הפועל עכו- (העפלה לחצי גמר)- אליפות אירופה לבוגרים – אנגליה
  • פרויליך יובל – הפועל כפר סבא- מקום 7- אליפות עולם לנוער- ירדן,
  • מקום 1- אליפות אירופה לקדטים
  • אביטל מרניוק ואירה לוין ( מחצית מנבחרת ישראל)- הפועל אשקלון- מקום 4- אליפות עולם קבוצתי לנוער – ירדן
  • אביטל מרניוק – הפועל אשקלון – מקום 5 – אליפות אירופה לנוער
  • מקום 7 – אליפות עולם לנוער – ירדן
  • אתלטיקה קלה- זוהר זמירי – אתלטי אורן השרון- קבע קריטריון לאולימפיאדת לונדון במרתון רוטרדם
  • התעמלות מכשירים- רוני רבינוביץ – הפועל תל אביב התעמלות מכשירים-מקום 7-תחרות בינלאומית – ארה"ב- 2010

2010
  • אלופת המדינה בכדורסל־ הפועל גליל עליון
  • עליה לליגת על בכדורסל־ הפועל יקנעם/מגידו
  • אלופת ליגת על בכדורגל־ הפועל תל אביב
  • אלופת ליגה לאומית בכדורגל־ הפועל קרית שמונה
  • אלופת ישראל בדמינטון־ הפועל אור עקיבא ־ קיסריה
  • אליפות ליגה לאומית - מ.כ. הבקעה
  • עליה לליגת על - הפועל אשקלון
  • אלופה ומחזיקת גביע ליגת על גברים בטניס שולחן־ עירוני גבעתיים
  • אלופה ומחזיקת גביע ליגת על נשים בטניס שולחן־ הפועל קרית אונו
  • מחזיקת גביע ליגת נוער בטניס שולחן ־ הפועל טירת כרמל בנים
  • אלופת ליגה לאומית בוגרים בטניס שולחן- הפועל חולון, הפועל טירת הכרמל
  • אלופת ליגה לאומית נשים בטניס שולחן - הישגי כרמיאל
  • אלופת ליגה לאומית נוער בטניס שולחן - הפועל רעננה
  • מחזיקת גביע המדינה בוגרים בכדוריד - אס'א תל אביב
  • אלופה ומחזיקת גביע נשים בוגרות בכדוריד - בני הרצליה
  • אופיר הלוי - הפועל תל אביב שייט - מדליית זהב באליפות אירופה לנוער 2010, מדליית ארד באליפות עולם לנוער.
  • אמיר גלילי - מועדון שייט הפועל מכמורת/עמק חפר- מדליית ארד באליפות אירופה לנוער
  • מאיה גלנץ - הפועל שדות ים - מדליית זהב, דגם לייזר רדיאל - אליפות עולם לנוער
  • אורן יעקב - הפועל שדות ים - מדליית זהב, דגם לייזר רדיאל - אליפות אליפות עולם לנוער
  • אלה שטיינברג ־ הפועל אפרא מעברות ־ מקום 7, אליפות אירופה בנשק אוויר- נורבגיה
  • נעם מילס ־ הפועל כפר סבא סיוף )דקר(- מדליית ארד ־ אליפות אירופה לבוגרות לייפציג - גרמניה
  • רוני רבינוביץ ־ הפועל תל אביב התעמלות מכשירים- מקום -7 תחרות בינלאומית ארה"ב
  • אירה ריסנזון ־ הפועל עירוני חולון התעמלות אומנותית ־ מקום 1, גמר חבל- גביע עולם - קייב אוקראינה
  • אלופת ליגה לאומית בכדוריד־ קרית אונו
  • אלופה - נוער בכדוריד - הפועל ראשון לציון
  • אלופה ומחזיקת גביע נערות בכדוריד - בני הרצליה
  • גל נבו ־ הפועל ירושלים שחייה - מקום 400 ,3 מ.א ־ אליפות אירופה לבוגרים תורכיה
  • גיא ברנע ־ הפועל ירושלים שחייה ־ מקום 100 ,3 גב- אליפות המכללות - אוהיו ארה"ב
  • מיכאל דמיטרייב ־ הפועל ירושלים שחייה- מקום 10 , 4-3 ק"מ- סבב גביע עולם - ארגנטינה
  • גרביץ נטליה- הפועל רחובות אושו )קונג- פו(- מקום 3 קטגוריה- CHANG QUAN (אגרוף ארוך)-אליפות אירופה בוגרים 2010
  • שרייר עידן- הפועל ת"א אושו (קונג- פו)- מקום -3 קטגוריה- DAOSHU (חרב), מקום -3 קטגוריה GUNSHU (מקל)- אליפות אירופה בוגרים 2010
  • קיריליוק אנסטסיה- הפועל רחובות אושו (קונג- פו)- מקום -2 קטגוריה- CHANG QUAN (אגרוף ארוך), מקום 2 - קטגוריה-JJIANSHU (חרב), מקום -1 קטגוריה QIANSHU (חנית)- אליפות אירופה לנוער 2010

2009
  • הפועל חולון ־ מחזיקת הגביע בכדורסל
  • אירה ריסנזון ־ מדליית כסף בהתעמלות אומנותית באוניברסיטת בלגרד, מדליית כסף בגביע עולם- קייב, מקום 2 גמר כדור ־ גביע עולם ־ קייב אוקראינה 2010 
  • שחר צוברי ־ הפועל אילת שייט- מדליית זהב בגלשני ניל-פרייד ־ אליפות אירופה בת"א
  • אריק זאבי ־ הפועל בני ברק ג'ודו- מקום 5, עד 100 ק"ג- אליפות אירופה לבוגרים - טיביליסי
  • נועם מילס ־ הפועל כפר סבא סיוף )דקר(- מקום -7 אליפות אירופה לבוגרים ־ בולגריה
  • עידו הרפה ־ הפועל כפר סבא סיוף )דקר(- מקום -3 אליפות עולם לנוער
  • מעיין דוידוביץ ־ הפועל ת"א שייט ־ מקום XRS:X,7 אליפות אירופה לבוגרים-ישראל
  • נמרוד משיח ־ הפועל עמק חפר שייט- מקום RS:X ,10 אליפות אירופה לבוגרים-ישראל
  • גיל כהן ודנה ממרייב- הפועל ת"א שייט- מקום 2, שייט 470 ־ אליפות עולם לנוער
  • נמרוד משיח ־ הפועל עמק חפר שייט- מקום RS:X ,2 אליפות עולם לבוגרים - רוטרדם
  • גל נבו- הפועל ירושלים שחייה- מקום 3, 400 מ.א, מקום 5, 200 מ.א, מקום 7, 200 פרפר - אליפות אירופה לבוגרים - תורכיה
  • גל נבו ־ הפועל ירושלים שחייה ־ מקום 6, 400 מ.א. ־ אליפות עולם לבוגרים - רומא
  • בסקין גריגורי- הפועל אשקלון סיוף (דקר) - מקום -7 גרנד פרי- איטליה
  • זינגרמן ויאצסלב ־ הפועל אשקלון סיוף (דקר) ־ מקום 3 ־ גביע עולם טאלין, אלוף המכללות של ארה"ב פעם שלישית ברציפות
  • מרניוק אביטל ־ הפועל אשקלון סיוף (דקר) - מקום 1 , גביע עולם ־ הלסיינקי נוער
  • גיא ברנע ־ מדליית ארד בשחייה ־ אוניברסיטת בלגד

2008
  • הפועל ירושלים בכדורסל – מחזיקת גביע המדינה לגברים בכדורסל.
  • הפועל תל אביב בכדורגל- מחזיקת גביע המדינה בכדורגל.
  • אופירה הלוי – אלופת העולם לנוער בגלשני מפרש.
  • גידי קליגר ואודי גל- סגני אלופי אירופה מדגם 470 – קבעו קריטריון לאולימפיאדת ביג'יין 2008.
  • רועי ילין – אלוף ישראל ב- 1000 מ' חתירה בקיאקים.
  • עדי גפני – אלופת ישראל ב- 500 מ' חתירה בקיאקים.

2007
  • הפועל ירושלים בכדורסל – מחזיקת גביע המדינה לגברים בכדורסל.
  • הפועל תל אביב בכדורגל- מחזיקת גביע המדינה בכדורגל.
  • אופירה הלוי – אלופת העולם לנוער בגלשני מפרש.
  • גידי קליגר ואודי גל- סגני אלופי אירופה מדגם 470 – קבעו קריטריון לאולימפיאדת ביג'יין 2008.
  • רועי ילין – אלוף ישראל ב- 1000 מ' חתירה בקיאקים.
  • עדי גפני – אלופת ישראל ב- 500 מ' חתירה בקיאקים.

2006
  • הפועל כפר סבא גברים – מחזיקת גביע המדינה בכדורעף.
  • הפועל קרית אתא כדורעף גברים – אלופת המדינה בכדורעף.
  • הפועל רחובות האבקות- בוגרים – מחזיקת גביע.
  • הפועל ירושלים שחייה – אלופת ישראל בשחייה.
  • אריק זאבי- מדליית זהב בטורניר גרנד פרי.
  • הפועל ת"א שייט: אודי גל וגידי קליגר – צוות דגם 470 בשייט: מקום ראשון בדירוג העולמי בדגם 470, סגני אלופי אירופה. 4 מדליות זהב (ברצף) – שבוע האביב שבוע ברצלונה בברצלונה, שבוע הנסיכה בפאלמה דה מיורקה, שבוע דגמים אולימפיים באייר, ורד בוסקילה ועדי גלבוע – צוות דגם 470 – מדליית זהב לשיוט דגמים אולימפיים – אייר.

2005
  • הפועל שדות ים שייט – גל פרידמן- אלוף אולימפיאדת יוון – מדליית זהב.
  • הפועל ת"א שייט- אודי גל ואודי קליגר – זכו במדליית כסף באליפות אירופה.
  • הפועל ת"א שייט – ורד בוסקילה וניקה קורניצקי – זכו במדליית כסף באליפות אירופה.
  • הפועל גבעתיים כדורסל- עלתה לליגה לאומית.
  • הפועל כפר סבא כדורגל – עלתה לליגת העל
  • הפועל קרית אתא גברים- אלופת המדינה ומחזיקת גביע בכדורעף.
  • הפועל קרית אתא נשים- מחזיקת גביע המדינה.
  • הפועל ירושלים שחייה- אלופת ישראל בשחייה.
  • אריק זאבי – זכה במדליית כסף באליפות בג'ודו
  • דוד ממיסטלוב – מדליית זהב באליפות אירופה לקדטים בג'ודו.
  • אלכסנדרוב איבון- זכה במקום שלישי באליפות אירופה בהאבקות.

2004
  • הפועל אשדוד זכתה באליפות המדינה בהאבקות בסגנון חופשי
  • הפועל ירושלים זכתה בגביע יולייב בכדורסל.
  • הפועל ירכא עלתה לליגה הלאומית.
  • ג'וצ'ה צ'צ'אשווילי זכה באליפות העולם האבקות במשקל 84 ק"ג.
  • אריק זאבי זכה במדליית זהב באליפות אירופה.
  • קרית אתא גברים כדורעף זכתה באליפות המדינה ומחזיקת הגביע.
  • הפועל ראשל"צ כדוריד בוגרים- אליפות המדינה.
  • הפועל פתח תקווה כדוריד נשים מחזיקת גביע המדינה.
  • הפועל ת"א שייט – מעיין דוידוביץ זכתה במקום 3 באליפות אירופה מדגם מיסטרל, ניקה קורניצקי וורד בוסקילה- מקום 3 אליפות אירופה דגם : 470.
  • הפועל אילת שייט- שחר צוברי – אלוף אירופה לנוער בגלשני מיסטרל.

2003
  • גל פרידמן - זכה במדליית זהב באליפות העולם בגלשני מיסטרל.
  • אריק זאבי – זכה במדליית זהב באליפות אירופה בג'ודו עד 100 ק"ג.
  • קבוצת הכדורעל של הפועל מטה אשר זכתה בדאבל אליפות וגביע המדינה.
  • הפועל ראשל"צ כדורידזכתה באליפות המדינה.
  • הפועל פתח תקווה נשים כדוריד- זכתה באליפות המדינה.
  • בני סכנין כדורגל עלתה לליגת העל הכדורגל.
  • הפועל רמת גן כדורגל- מהליגה הלאומית זכתה בגביע המדינה בכדורגל.
  • הפועל קרית שמונה כדורגל - עלתה לליגה לאומית.
  • הפועל מגדל העמק כדורסל עלתה לליגה לאומית.
  • הפועל חולון כדורסל עלתה לליגה לאומית.
  • הפועל ירושלים זכתה באליפות המדינה בשחייה.
  • הפועל רחובות זכתה באליפות המדינה בהאבקות בסגנון יווני – רומי.

2002
  • גל פרידמן מהפועל שדות-ים, אלוף העולם בגלשני מיסטרל
  • מיכאל ביילין (הפועל ת"א) זוכה במקום שלישי באליפות העולם בהיאבקות וכן במקום שלישי באליפות אירופה בהיאבקות.
  • רוני שקד (הפועל שדות ים)- מקום ראשון באליפות העולם לנוער בשייט מיסטרל
  • יואב גת (הפועל ירושלים)- מקום שלישי באליפות העולם בשחייה בבריכות 25 מטר.
  • תומר אור (הפועל חיפה)- מקום ראשון בגביע העולם בסיוף רומח.
  • מיכאל קלגנוב (הפועל עמק הירדן)- מקום שני בגביע העולם בקיאקים ל- -500מטר ו- 1000 מטר.
  • קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב השיגה תוצאות נפלאות בגביע אופ"א והגיעה לרבע הגמר לאחר נצחונות על לוקומוטיב מוסקבה וצ'לסי הלונדונית.
  • הישגים בולטים לקבוצות "הפועל" בישראל: הפועל ת"א זכתה בגביע הטוטו בכדורגל, הפועל מטה אשר זכתה בגביע ובאליפות בכדורעף, הפועל פתח תקווה זכתה בגביע ובאליפות בכדוריד נשים, הפועל ת"א והפועל נהריה עלו לליגת העל בכדורסל לאחר שהפועל ת"א זכתה באליפות הליגה הלאומית והפועל נהריה זכתה במקום השני.

2001
  • גידי קליגר ואודי גל מהפועל ת"א זכו באליפות העולם לנוער בשייט 420 שנערכה בשוויץ ובמקום השני בשייט מפרשיות 470 באליפות אירופה.
  • ורד בוסקילה ונירה קורנצקי (הפועל ת"א) - מקום שלישי באליפות אירופה לשייט מפרשיות 470.
  • דנה סולב (הפועל ת"א) - מקום שלישי באליפות אירופה לגלשני מיסטרל לנוער.
  • הפועל קרית טבעון עשתה היסטוריה בהיותה קבוצת הכדור מים הראשונה שהעפילה לשמינית גמר גביע אירופה לאלופות.
  • מיקי חליקה (הפועל ירושלים) זכה במדלית ארד ב- 400 מטר מעורב אישי- 4:13.48 באליפות אירופה בבריכות קצרות בוולנסיה. יואב גת מהפועל ירושלים עלה לגמר באליפות העולם ב- 200 מטר גב והגיע למקום שמיני.
  • אריק זאבי מהפועל בני ברק- אלוף אירופה בג'ודו במשקל 100 ק"ג ומקום שני באליפות העולם במשקל פתוח.
  • אלכסנדר דנילוב זכה בשתי מדליות ארד באקדח אוויר ובאקדח חופשי בגביע העולמי.
  • מיכאל קלגנוב מהפועל עמק הירדן זכה בשלוש מדליות זהב בסבב הגביע העולמי באטלנטה.
  • הישגים בולטים לקבוצות "הפועל" בישראל: נשות הפועל קרית טבעון, חיקו את הדאבל של הגברים וגם הן זכו באליפות ובגביע המדינה בכדור מים, הפועל חיפה זכתה בגביע הטוטו בכדורגל, הפועל כפר סבא מחזיקת גביע המדינה בכדורעף גברים ואלופת המדינה, הפועל עירוני קריית אתא - אלופת ישראל בכדורעף נשים, הפועל ת"א אלופת המדינה בכדורגל לנשים ומחזיקת גביע המדינה לנשים, הפועל פ"ת- מחזיקת הגביע ואלופת המדינה בכדוריד נשים, הפועל ראשל"צ- מחזיקת גביע המדינה ואלופת המדינה בפעם ה- 12 בכדוריד גברים, הפועל באר שבע עלתה לליגת העל בכדורגל, הפועל רעננה עלתה לליגה הלאומית, הפועל לב השרון זכתה במקום הראשון בליגה הלאומית ב' בכדורסל, הפועל ירושלים עלתה לגמר גביע המדינה בכדורסל לגברים ולמשחקי הגמר סל.

2000
  • הצלחה לספורטאי הפועל במשחקים האולימפיים בסידני: מדלית ארד למיכאל קלגנוב (עמק הירדן) בקיאקים ב- 500 מטר ומקום רביעי ב- 1,000 מטר., יורי ייבסייצ'יק (הפועל ת"א) מקום רביעי בהיאבקות 130 ק"ג. שני קדמי וענת פבריקנט (הפועל ת"א) מקום רביעי בשייט 470. גוצ'ה צ'ייצ'יאשווילי (הפועל באר שבע)- מקום שישי בהיאבקות, 85 ק"ג. עמית ענבר (הפועל ת"א) – מקום שביעי בשייט מיסטרל.
  • קלגנוב זכה באליפות אירופה ב-1000 מטר בקיאקים ובמקום שני ב- 500 מטר.
  • יואב גת מהפועל ירושלים זכה במדלית ארד באליפות אירופה במשחה 200 מטר גב
  • עמית ענבר הגיע למקום השני באליפות אירופה בשיט גלשנים מדגם מיסטראל.
  • מתוך 40 ספורטאים לאולימפיאדת סידני 2000, 24 ספורטאים מהפועל.
  • אליפות ה- CSIT בכדורסל נערכה בנתניה, נבחרת "הפועל" זכתה במקום ראשון.
  • הספורטיאדה ה- 20 בתחילת האלף השלישי באילת, בהשתתפות כ- 6000 ספורטאים.
  • הישגים בולטים לקבוצות "הפועל" בישראל: הפועל ראשון לציון זכתה באליפות המדינה לגברים בכדוריד, הפועל ת"א זכתה באליפות המדינה בכדורגל, הפועל פ"ת זכתה בגביע המדינה לנשים בכדוריד, הפועל מטה אשר זכתה באליפות המדינה לנשים בכדורעף, הפועל חצור/באר טוביה זכתה בגביע המדינה לגברים בכדורעף, הפועל קרית אתא זכתה באליפות המדינה לנשים בכדורעף, הפועל קרית טבעון זכתה באליפות המדינה ובגביע המדינה בכדורמים, לגברים ולנשים.

1999
  • האתלטית אסתר רוט שחמורוב מ"הפועל" זכתה בפרס ישראל.
  • בוריס פולק זכה בגביע העולם בקליעה.
  • "הפועל" ישראל התקבל להתאחדות האירופאית לספורט במקומות העבודה.
  • בחולון נערכה אליפות ה-CSIT בכדוריד, "הפועל" מקום שני. בוינגייט נערכה אליפות ה- CSIT בטניס שולחן, "הפועל" מקום ראשון קבוצתי.
  • הספורטיאדה ה- 19 בטבריה, בהשתתפות 5000 ספורטאים.
  • הישגים בולטים לקבוצות "הפועל" בישראל: הפועל חיפה זכתה באליפות המדינה בכדורגל, הפועל תל אביב זכתה בגביע המדינה בכדורגל, הפועל ראשון לציון זכתה באליפות ובגביע המדינה לגברים בכדוריד, הפועל פתח תקווה זכתה באליפות ובגביע המדינה לנשים בכדוריד, הפועל קריית טבעון זכתה באליפות המדינה בכדור מים, הפועל מטה אשר זכתה באליפות ובגביע המדינה לגברים בכדורעף.

1998
  • בתחילת השנה נכנס לתפקיד מנכ"ל "הפועל" אברהם אלמוג (תת אלוף במילואים), לאחר אישור פה אחד בדירקטוריון. נערכו בחירות לאיגודי הכדורסל, הכדורגל והטניס ונציגי "הפועל" נבחרו לעמוד פעם נוספת בראש איגודים אלה.
  • בספטמבר התקיימה הספורטיאדה ה- 18 המסורתית באילת בהשתתפות שיא של כ- 6000 ספורטאים, מאמנים, ראשי קבוצות ופעילים. התחרויות נערכו ב- 12 ענפי ספורט על תואר אלוף האלופים.
  • הישגים בולטים: עמית ענבר אלוף אירופה בגלשני מפרש מיסטרל וסגן אלוף העולם, לינור קליגר וורד בוסקילה זכו באליפות העולם לנשים במפרשיות מדגם 420, יורי יבצ'יצ'יק זכה במדלית ארד באליפות העולם בהיאבקות, מיכאל קלגנוב זכה באליפות העולם בקייאקים.

1997
  • ביוני התקיימה ועידת הפועל ה- 12 בקיבוץ שפיים. דירקטוריון "הפועל" בחר בעמי אוריון למנכ"ל "הפועל", כמו כן נערכו במהלך המחצית הראשונה של השנה בחירות בכל סניפי הפועל. בחירות ברוב איגודי הספורט נערכו במהלך השנה והבולטים שבהם ההתאחדות לכדורגל וכל איגודי הספורט שהיו מסונפים בעבר להתאחדות לספורט.
  • הפועל באר שבע זכתה בגביע המדינה בכדורגל. הפועל ירושלים זכתה בגביע המדינה בכדורסל. הפועל עמק חפר/כפר סבא נשים זכתה גם באליפות המדינה וגם בגביע המדינה בכדורעף.

1996
  • הפועל ירושלים זכתה בגביע המדינה בכדורסל, הפועל ראשון לציון- אלופת המדינה ומחזיקת הגביע בכדוריד. הפועל פתח תקווה- אלופת המדינה בכדוריד, נשים. הפועל העמקים- אלופת המדינה ומחזיקת הגביע בכדורעף. הפועל מטה אשר- מחזיקת גביע המדינה בכדורעף נשים.

1995
  • בין 17-7 ביוני נערכו משחקי "הפועל" ה- 15, במשחקים השתתפו 2300 ספורטאים מ- 42 מדינות שהתחרו ב- 21 ענפי ספורט ב- 15 ישובים, מנהרייה בצפון עד באר שבע בדרום. במסגרת משחקי "הפועל" נערכו 8 אליפויות עולם של ארגון ספורט הפועלים הבינלאומי וכן אליפות אירופה בהרמת משקולות לקדטים עד גיל 20 ולנשים.

1994
בכדוריד- הפועל ראשון לציון זכתה בתואר הכפול- אליפות ומחזיקת גביע המדינה וקבוצת הנשים של הפועל ראשון לציון זכתה באליפות המדינה והפועל בת ים זכתה בגביע המדינה. קבוצת הנשים של הפועל מטה אשר זכתה בתואר הכפול- אלופת המדינה ומחזיקת הגביע.

1993
  • ועידת "הפועל" ה- 11 נערכה בשפיים ב- 2 במרץ.
  • ב- 2 במאי נבחרו לקדנציה שנייה יורם אוברקוביץ ליו"ר מועצת המנהלים ויעקב אבימור למנכ"ל "הפועל".
  • קבוצת הכדורסל של הפועל גליל עליון זכתה לראשונה בתולדותיה באליפות המדינה. הפועל ת"א זכתה בגביע המדינה בכדורסל.
  • בכדוריד- קבוצת הגברים והנשים של הפועל ראשון לציון זכו בתואר הכפול אליפות וגביע.
  • בכדורעף- הפועל בת ים- אלופת המדינה (גברים) והפועל מטה אשר (נשים).

1992
  • הוועדה המרכזת אישרה ברוב קולות הקמת עמותות לספורט הייצוגי בליגות הגבוהות, הוצאתן מאחריות מועצת הפועלים והעברת האחריות למרכז "הפועל".
  • 31 ספורטאים יצגו את ישראל באולימפיאדת ברצלונה, מתוכם 21 ספורטאי "הפועל". לראשונה זכתה ישראל במדליות אולימפיות.
  • בענף הג'ודו זכתה יעל ארד (מכבי ת"א) במדליית כסף ואורן סמדג'ה (הפועל ב"ש) במדליית ארד.
  • ברוב ענפי הכדור זכו קבוצות "הפועל" בגביע המדינה: כדורגל- הפועל פ"ת, כדורסל- הפועל גליל עליון, כדורעף- הפועל העמקים (גברים), הפועל מטה אשר (נשים), כדוריד- הפועל ראשון לציון (גברים ונשים).

1991
  • בין ה- 6 ל- 13 במאי נערכו משחקי "הפועל" ה- 14. במשחקים השתתפו 600 ספורטאים מחו"ל מ- 20 מדינות שהתחרו ב- 12 ענפי ספורט: בגלל בעיות תקציב נערכו המשחקים במתכונת מצומצמת.
  • ב- 9 במאי אישרה מועצת ההסתדרות הכ"ט שינויים בפרק "הפועל" בחוקת ההסתדרות. השינוי העיקרי- שהספורט הייצוגי לא יהיה חלק ממועצת הפועלים, אלא הוא ינוהל באמצעות עמותות, שתקנותיהן יובאו לאישור מועצת המנהלים של "הפועל".

1990
  • ב- 5 באפריל אישרה הוועידה ה- 16 של ההסתדרות שינויים בפרק "הפועל" בחוקת ההסתדרות. עיקר השינויים- במבנה מוסדות ההתאגדות.
  • פתיחת השערים של בריה"מ, הביאה לגל עליה, שכלל ספורטאים מצטיינים שהצטרפו ל"הפועל".
  • הופעל טוטו תיקו- משחק חדש של המועצה להסדר ההימורים בספורט, שנועד להבטיח אמצעים לקיום הספורט בישראל.
  • ב- 20 באוגוסט נבחר יורם אוברקוביץ ליו"ר מועצת המנהלים ויעקב אבימור למנכ"ל "הפועל".

1989
  • הוקם המנהל לספורט ייצוגי במרכז "הפועל", וקבוצות הייצוג בכדורגל, כדורסל, כדוריד וכדורעף הוצאו מתחום האחריות של מועצות הפועלים.

1988
  • בחודש מרץ נערכה ועידת "הפועל" בירושלים. "הפועל" ת"א זכתה באליפות הכדורגל ו"הפועל" גליל עליון בגביע המדינה בכדורסל.

1987
  • בין ה- 4 ל- 11 במאי נערכו משחקי "הפועל" ה- 13. במשחקים השתתפו 2000 ספורטאים מחו"ל מ- 36 מדינות שהתחרו ב- 26 ענפי ספורט. במקביל נערכה הספורטיאדה הבין לאומית הראשונה באילת בהשתתפות 1600 ספורטאים ממקומות עבודה מהארץ ו- 150 ספורטאים מחו"ל.

1986
  • מושב ג' של ועידת "הפועל" ה-9 נערך בחיפה.
  • נחתמה האמנה הבין מרכזית להגבלת התשלומים לשחקנים בכדורסל.
  • 262 תארי אליפות ומחזיקי גביע ל"הפועל" בכל ענפי הספורט.

1985
  • מושב ב' של ועידת "הפועל" ה- 9 נערך בנס ציונה.

1984
  • נחתם ההסכם הבין מרכזי להגבלת תשלומים למאמנים ולשחקנים בכדורגל והסכם להקפאת יחסי הכוחות בהתאחדות לכדורגל עד שנת 1989, בהתאחדות לספורט ובאיגוד הכדורסל עד שנת 1991. נערכה ועידת "הפועל" ה- 9 ברמת גן.

1983
  • כינוס "הפועל" ה- 12: 27 ענפי ספורט, 1630 ספורטאים מ- 34 מדינות, ספורטאי צמרת עולמיים, 38 שיאי כינוס חדשים, נחנך בת"א איצטדיון הא"ק החדש עם 6000 מושבים ומערכת אלקטרונית.

1982
  • הושגו 251 תארי אליפות בכל ענפי הספורט, שיא בהישגי ההתאגדות. הבולטים שבהם, "הפועל" כפר סבא אלופת המדינה בכדורגל, "הפועל" יהוד מחזיקת גביע המדינה בכדורגל, "הפועל" רחובות זכתה בתואר הכפול בכדוריד.

1981
  • נערך מירות מרתון תל אביב הראשון בהשתתפות 3000 רצים, בתוכם כ- 1000 רצים במרתון מלא וחצי מרתון.

1980
  • נערכה הועידה ה- 8 של "הפועל".

1979
  • נערך כינוס "הפועל" ה- 11 שהיה אירוע הספורט הגדול ביותר שנערך עד אז בישראל. בלטו באירוע זה מספר גדול של אלופי עולם, אלופי מדינות ואורחים רבים נציגי התאחדויות הספורט הבין-לאומיות.

1978
  • הוחלט על הקמת התאגידים בכדורגל ובכדורסל בליגות העליונות. נערך קונגרס אינטרנציונאל ספורט הפועלים במכון וינגייט.

1977
  • הוחלט על ביטול הגדרת מעמד הכדורגל החובבני ב"הפועל" בליגות העליונות בלבד.

1976
  • נערכה הועידה ה- 7 של "הפועל ויצחק אופק נבחר לתפקיד המזכיר הכללי של "הפועל".

1975
  • חגיגות יובל ה- 50 להתאגדות וה- 55 להסתדרות וכינוס "הפועל" ה- 10 (העשיר בהישגים מעולים).

1974
  • ספורטאי "הפועל" היוו רוב במשלחת שהצטיינה במשחקי עמי אסיה בטהרן.

1972
  • י"א חברי המשלחת הישראלית לאולימפיאדת מינכן ביניהם תשעה חברי "הפועל" נרצחו ע"י מחבלים ערבים.

1971
  • הכינוס התשיעי של "הפועל"

1970
  • עמדה בסימן חיזוק המסגרת בשמונה מחוזות. ספורטאי "הפועל" גילו יכולת רבה בתחרויות ספורט הפועלים באירופה, במשחקי עמי אסיה בבאנגקוק ובאירועים בין- לאומיים אחרים.

1967
  • השנה בה פרצה מלחמת ששת הימים שתבעה גם קורבנות מחברי "הפועל". בהקפת התבור ה- 15 השתתפו 3000 רצים.

1966
  • נערך הכינוס השמיני של "הפועל".

1965
  • הגיעה לסיום שיטת ה"פיפטי פיפטי" בהתאחדות לספורט, ומועצת "הפועל" החליטה על הקמת האגף לספורט עממי.

1962
  • "הפועל" באפריקה. שיגור מומחי "הפועל" לארגן מופעי ספורט ביבשת השחורה.

1961
  • 33 מדינות מארבע יבשות השתתפו בכינוס השביעי של "הפועל"

1956
  • הכינוס השישי של "הפועל".

1955
  • הוקמה המחלקה לספורט במקומות העבודה במרכז "הפועל".

1954
  • בוטלה שיטת ה"פיפטי פיפטי" בהתאחדות לכדורגל. המהלך הראשון בדמוקרטיזציה בספורט הישראלי.

1952
  • נערך, בנוסף לכינוס החמישי, הראשון במדינת ישראל, המרוץ הראשון להקפת התבור, לזכרו של אלוף שדה.

1951
  • חתימת ההסכם להסדר יחסי הספורט בין "הפועל" ומכבי.

1948
  • במלחמת הקוממיות התגייסו חברי "הפועל" לצה"ל על כל שלוחותיו. הפעילות הספורטיבית התחדשה ב- 1950. בשנה זו ניצח "הפועל" במירוץ העצמאות הראשון במסלול יפו- ירושלים.

1943
  • נערכה הצליחה הראשונה של הכנרת בהשתתפות 19 גברים ו- 4 נשים.

1941
  • יצאה ספינת הכ"ג ארי-ים לפעולות חבלה בטריפולי, וצוותה, חברי הפלוגה הימית של "הפועל", נעלמו.

1938
  • בחינת היכולת ממנה התפתח אות הספורט, הונהגה ב"הפועל".

1937
  • שיגר "הפועל" משלחת לאולימפיאדת הפועלים באנטוורפן, האחרונה לפני מלחמת העולם השניה.

1936
  • משלחת ספורטאי &